Лекція запрошеного експерта щодо оформлення цитувань та списка джерел

У рамках навчальної дисципліни «Візуально-інформаційний супровід у професійній діяльності» для студентів першого та третього курсів, які навчаються за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування (кафедра теорії та практики управління), відбулися лекції із запрошеним експертом.

Консультант Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського Тетяна Ніжинська розповіла студентам про основні положення оформлення цитувань та списка джерел за ДСТУ та міжнародним стилем цитування APA, а також надала поради щодо використання деяких ресурсів, які допомагають в оформленні цитувань. Особлива увага була приділена оформленню цитувань з електронних джерел і аналітичних звітів, оскільки ці джерела достатньо часто використовуються студентами під час виконання навчальних завдань та підготовки наукових праць.

Дякуємо пані Тетяні, за цікаві та корисні лекції, а також Бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського!