Міжнародна науково-практична конференція «Світові конфлікти у ХХІ столітті: філософська рефлексія соціальних, економічних, екологічних, політичних та релігійних аспектів»

Маємо честь запросити Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського «Світові конфлікти у ХХІ столітті: філософська рефлексія соціальних, економічних, екологічних, політичних та релігійних аспектів»

Конференція відбудеться 25 жовтня 2018 року в КПІ імені Ігоря Сікорського на базі факультету соціології і права. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти.

Напрямки конференції
  1. Проблема миру і війни у філософських рефлексіях.
  2. Феномен війни і миру в історії філософії, філософії історії та соціальній філософії.
  3. Безцінність людського життя та сучасні моральні імперативи.
  4. Війна і мир у екологічному вимірі.
  5. Війна і мир в образах мистецтва – попередження чи крик відчаю?
  6. Інформаційна безпека та гібридна війна на терезах сучасності.
  7. Діяльність: до творчості як способу буття дійсного гуманізму, чи до звиття як підготовки до рукотворного Апокаліпсису?

Мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції необхідно до 10 жовтня 2018 року за електронною адресою conf.philosophy@gmail.com надіслати одночасно в електронному варіанті:

1. Заявку на участь в конференції (див. зразок);
  2. Тези доповіді (див. вимоги до оформлення);
  3. Відскановану рецензію наукового керівника (для студентів).

Завантажити повний інформаційний листProducttags : Nike Trainers