Набір на дисципліну «Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей»

На ФСП вже третій рік поспіль діє міжнародний проєкт, підтриманий ЄС в рамках програми Еразмус+ Жан Моне.

⚠️Наразі маємо чудову новину! Відкрито новий набір на дисципліну «Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей».

Запрошуємо до реєстрації, якщо вам цікаво:
1. Прослухати цикл лекцій, присвячених правовим питанням впровадження технологій Інтернету речей (підтверджується отриманням сертифікату);
2. Ознайомитися із законодавством ЄС у галузі інформаційних технологій;
3. Навчитися здійснювати порівняльно-правовий аналіз законодавства ЄС та національного законодавства у сфері технологій Інтернету речей;
4. Ознайомитися із законопроектною роботою та повчитись складати законопроекти спрямовані на регулювання новітніх технологій (штучного інтелекту, робототехніки, хмарні обчислення, блокчейн, криптовалюта).

Анкета для реєстрації

Орієнтовний початок курсу: