Оцінки впливу російсько-Української війни

Дорогі колеги та студенти!

Ми раді повідомити, що нещодавно на Факультеті соціології і права відбулося засідання спільної дослідницької групи між нашим факультетом та Університетом Токіо на актуальну тему – “Оцінки впливу російсько-Української війни”.

Серед учасників засідання були проф. Хідеакі Шінода (TUFS), проф. Томонорі Йошізакі (TUFS), Проф. Йошихіко Окабе (Kobe Gakuin Univ.), Проф. Ацуко Хігашино (Univ. of Tsukuba), Проф. Мічіто Цуруока (Keio Univ.), Норіто Кунісуе (Asahi Newspaper), Кунікадзу Акао (IOM Ukraine).

Свої доповіді представили Юрій Перга (КПІ ім. Ігоря Сікорського) – “Оцінка політичного впливу російсько-Української війни у глобальному вимірі”, Проф. Павло Федорченко-Кутуєв (КПІ ім. Ігоря Сікорського) – “Оцінка академічних наслідків російсько-Української війни”, Олена Акімова (КПІ ім. Ігоря Сікорського) та Анна Іщенко (КПІ ім. Ігоря Сікорського) – “Оцінка впливу російсько-Української війни на формування політик”.

Спільно ми розглядали декілька граней впливу російсько-Української війни, включаючи політичні, академічні, ідеологічні, економічні тощо. Ця зустріч стала платформою для обговорення новітніх досліджень та спостережень, що дозволяє глибше зрозуміти широкий спектр наслідків конфлікту.

Сподіваємося, що обговорення та подальші наукові розвідки принесуть значущий внесок у мирне вирішення конфлікту та його подальше вивчення.

Дякуємо всім учасникам і спостерігачам за цінний вклад та активну участь!

#КПІ #ФакультетСоціологіїтаПрава #Воркшоп #РосійськоУкраїнськаВійна #Наука #МіжнароднаСпівпраця