Перемога у конкурсі Європейської Комісії “Горизонт Європа”!

🎉 Хочемо поділитись нашими свіжими здобутками! Наш факультет здобув перемогу у конкурсі Європейської Комісії “Горизонт Європа”! 🎉

Проект PANORAMA, консорціум з 16 університетів, дослідницьких та промислових партнерів, пропонує гнучку освітню архітектуру для навчання відповідальному застосуванню штучного інтелекту (ШІ). Проект включає в себе розробку магістерської програми з людсько-центрованого ШІ, що складається з чотирьох спеціалізованих треків. Наш факультет буде впроваджувати два з них – “Медіа та культура” і “Управління”.

Ці треки допоможуть студентам з традиційних галузей глибоко розуміти розвиток та застосування ШІ. Крім магістерських програм, будуть створені модулі для підвищення кваліфікації існуючої робочої сили. Всі матеріали та програми будуть спільно розроблятися вищими навчальними закладами, індустрією та дослідницькими партнерами.

PANORAMA створить мережу університетів та підприємств, щоб підготувати більше професіоналів з передовими цифровими навичками, відповідно до бачення ЄС щодо надійного технологічного розвитку та сталості. Цей проект допоможе створити загальноєвропейський стандарт для навчання відповідальним навичкам у сфері ШІ та даних.

Долучайтесь до нас у цьому захоплюючому проекті та сприяйте розвитку відповідального ШІ в Європі! 🌍✨