Перший модуль курсу з інтелектуальної власності в межах проєкту EUSDIP

20 березня стартував перший модуль курсу з інтелектуальної власності в межах проєкту EUSDIP!

Учасники занурились у захоплюючий світ правового регулювання інтелектуальної власності Європейського Союзу. Було розглянуто ключові аспекти, які стосуються функціонування спільного ринку та забезпечення прав інтелектуальної власності, проаналізовано основні положення директив ЄС та зміни, що внесені до національного законодавства України та їх відповідність європейським стандартам.

Рухаємося з учасниками далі світом цікавинок та особливостей правового захисту інтелектуальної власності!

Сторінка проєкту EUSDIP: https://www.facebook.com/EUSDIP

Проєкт фінансується Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні орган, що надає гранти, не можуть нести за них відповідальності.