Представники ФСП взяли участь у Літній школі тренерської майстерності 2024

Викладачі кафедри теорії та практики управління ФСП у складі Цимбаленко Яни Юріївни, Іваницької Ольги Михайлівни та Шумака Ігоря Олексійовича 13-16 серпня взяли участь у Літній школі тренерської майстерності 2024, яка була організована Національним агентством України з питань державної служби. Мета школи — впровадження сучасних тренінгових технологій та освітніх інновацій у сфері професійного навчання публічних службовців.  Програма включала фахові дискусії, презентації, підготовку тренерів та відзначення кращих практик викладання. Захід було реалізовано спільно з міжнародними організаціями за підтримкою ЄС.

Цей захід став чудовою можливістю для наших викладачів підвищити свою кваліфікацію, опанувати сучасні тренінгові технології та обмінятися досвідом із колегами з різних куточків країни. Ми вдячні організаторам за професійний підхід та підтримку у впровадженні інновацій у сферу навчання публічних службовців.