Співпраця з кафедрою військової підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра військової підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського – це унікальна можливість під час навчання в університеті опанувати додаткову професію та отримати soft-skills, що має попит на ринку праці. Протягом тривалого часу кафедра військової підготовки готує фахівців військових спеціальностей, але мало хто знає, що саме навчання на військовій кафедрі дає можливість піднятися на рівень вище у своєму розумінні патріотизму та поваги до своєї Батьківщини, навчитись військовій справі та отримати безцінний досвід бойової підготовки.

Саме про таке розповіли представники кафедри військової підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського Царенок Олексій Олексійович та студентка кафедри Анна під час онлайн-зустрічі з викладачами та студентами ФСП, що відбулася 17 лютого 2022 року на платформі ZOOM на тему «Військові аспекти сьогодення». Захід відбувся в рамках виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

В програмі було обговорено такі теми:
1. Захищаємо Україну разом!
2. Який алгоритм моїх дій у разі надзвичайної ситуації або військової агресії?
3. Де навчитися військовій справі?
4. Кафедра військової підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського: перспективи та плани.

Факультет соціології і права та кафедра військової підготовки домовились про створення для студентів можливостей більш детального ознайомлення з проходженням навчання на військовій кафедрі та з плюсами отримання військової спеціальності, а також відвідати тир та інші об’єкти військової підготовки кафедри.