Спорт і оздоровлення

Спортивно-оздоровча діяльність на факультеті соціології і права є однією з найдоступніших і наймасовіших форм рекреації завдяки неймовірній кількості активістів, які намагаються покращити власну фізичну форму та тонус і разом з цим заохочують інших студентів факультету до рухливості та активності. Усе це було б неможливо втілити в життя без спеціалізованих територій та майданчиків, які знаходяться в межах нашого університету.

07

Спорткомплекс КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонує нашим студентам величезну кількість спортивних секцій, такі як: бокс, плавання, аеробіка, футбол та інші види спортивної діяльності.
У вересні 2011р. було відкрито Мале спортивне ядро. За цей невеликий проміжок часу стадіон зі штучним покриттям припав до душі студентам ФСП. Майже кожного дня тут збирається чимала кількість затятих футболістів: соціологів та правників. Варто зазначити, що КПІ надає можливість не тільки для отримання якісної освіти, а й для гарного відпочинку.

Оздоровчі бази КПІ ім. Ігоря Сікорського

  1. Море: оздоровчий комплекс «Маяк» (Херсонська обл., смт. Лазурне)
  2. Гори: студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус» (Івано-Франківська обл., смт. Ворохта)
  3. Ліс: спортивно-оздоровчий табір «Політехнік» (Київська обл., смт. Глібовка)
  4. Студентський військово-спортивний табір «Сосновий» (Київська обл., м. Українка)

Пам’ятайте, що студентам ФСП відкриті всі обрії для того, щоб здобути неабияких вершин у спорті, або ж просто насолодитись відпочинком і оздоровити власний організм.