Стартує набір на освітній курс “Європейська інтеграція щодо стратегічного розвитку IP”, який реалізується в межах міжнародного проєкту EUSDIP програми «Erasmus+». 🗓

Коли? Курс розпочнеться в березні 2024 р. 📌

Де? Zoom ❗️Деталі буде розіслано всім зареєстрованим учасникам напередодні.

Реєстрація: https://forms.gle/pm9zJrrubfpYBUuV9

1) Проект спрямований на захист прав інтелектуальної власності шляхом впровадження комплексного та міждисциплінарного підходу.

2) Основна мета – поширення та популяризація євроінтеграційних процесів в Україні у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

3) Проект орієнтований на впровадження концепції навчання впродовж життя в систему вищої освіти з метою підвищення рівня обізнаності щодо захисту прав інтелектуальної власності.

4) Проект базується на національних програмах і стратегіях у сферах прав інтелектуальної власності, вищої освіти та цифровізації. 5) Орієнтир на інтеграцію України в Європейський дослідницький простір через врахування директив, угод та звітів ЄС.

6) Політика проекту відповідає стратегії розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2021-2025 роки, сприяючи формуванню суспільства майбутнього через інтернаціоналізацію та інтеграцію освіти в європейське середовище.

7) Реалізація навчальної дисципліни «Євроінтеграція для стратегічного розвитку інтелектуальної власності в Україні» з метою підвищення рівня знань учасників про захист прав інтелектуальної власності в контексті європейської інтеграції.

8) Проект спрямований на гармонізацію та уніфікацію національного законодавства України з метою відповідності національній політиці у сфері права інтелектуальної власності та пріоритетам ЄС.

9) Проект спрямований на популяризацію цінностей і принципів ЄС в контексті захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Фінансується Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки належать лише авторам (авторам) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні орган, що надає гранти, не можуть нести за них відповідальності.