Участь представників ФСП у науково-практичній конференції “Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби”

22 березня 2024 року представники кафедри теорії та практики управління ФСП взяли участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби», яку проводило Національне агентство України з питань державної служби. КПІ виступив одним із співорганізаторів цієї важливої події, що зібрала провідних фахівців та вчених для обговорення ключових аспектів використання штучного інтелекту у публічному секторі. Наші представники активно обмінювалися досвідом та долучилися до конструктивних дискусій, що відбулися під час заходу.

Дякуємо Національному агентству України з питань державної служби за запрошення та можливість взяти участь у цій захоплюючій конференції!