Участь викладачів ФСП у онлайн-конференції «Тридцять років капіталістичних трансформацій у Центрально-Східній Європі»

20-22 травня 2021 року відбудеться онлайн-конференція «Тридцять років капіталістичних трансформацій у Центрально-Східній Європі». На ній будуть обговорювати залежність економік та «різноманітність капіталізмів» у регіоні, ринкові перетворення, трудову міграцію, нерівність, міський розвиток тощо.

У четвер, 20 травня 2021 року, о 16:00 на секції про Україну викладач кафедри соціології Оксана Дутчак та редактори «Спільного», Денис Горбач, Володимир Артюх і Альона Няшева, будуть говорити про умови праці в українській промисловості, життя у прифронтовій зоні та переселенців з Донбасу.

Детальніше за посиланням