Участь викладачів ФСП у заході в рамках місячника боротьби з онкозахворюваннями

В рамках фестивалю здоров’я і краси жіночого тіла«Бюст-Фест» виступали відомі медики, громадські діячі, письменники та артисти з даної тематики, а також відбувся ярмарок сімейної літератури і виставка картин сучасних художників. Кожна жінка отримала можливість безкоштовно пройти діагностику молочних залоз.

Викладачі нашого факультету взяли участь у спільному з нашим партнером, Національним інститутом раку МОЗ України, заході в рамках місячника боротьби з онкозахворюваннями. Представники кафедри філософії та юридичних кафедр взяли участь у бесіді з керівниками Національного інституту раку та обговоренні «Державної стратегії в боротьбі з раковими захворюваннями молочних залоз», а саме з в.о. директора Національного інституту раку, доктором медичних наук, Заслуженим лікарем України Олександром Яциною, а також з президентом Асоціації мамологів України, професором, доктором медичних наук Іваном Смоланкою.