Вакантні посади для студентів та випускників 081 Право

Солом’янський районний відділ державної виконавчої служби м. Київ ГТУЮ у м. Києві повідомляє про наявність вакантних посад:

1. Державних виконавців

Вимоги до кандидата на посаду: вища юридична освіта, без вимог до стажу роботи.
Завдання: організація та дійснення примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб).

2. Головного спеціаліста

Вимоги: наявність вищої освіти ступеня молодшого бакалавра, бакалавра, без вимог до стажу роботи.
Завдання:
1) здійснення розгляду звернень громадян та юридичних осіб;
2) здійснення організаційного забезпечення виконання рішень судів та інших органів;
3) організація своєчасного і правильного розгляду пропозицій, листів, заяв та скарг громадян, установ, організацій та підприємств з питань виконання рішень судів та інших органів, а також особисто розгляду їх.

Призначення на посади здійснюється на конкурсній основі.

Бажаючим звертатись за телефоном відділу: +380 (66) 246 91 08 (Віталіна Володимирівна).Accessories