Відбулася відкрита лекція на тему «Використання практики Європейського суду з прав людини в податкових справах»

28 квітня 2021 року відбулася відкрита лекція на тему «Використання практики Європейського суду з прав людини в податкових справах». За запрошенням кафедри господарського та адміністративного права, лекцію з податкового права провів Хорольський Роберт Борисович – кандидат юридичних наук, партнер юридичної компанії «Спортс енд Геймінг Лоєрс», консультант, радник українських та іноземних юридичних компаній.

Роберт Борисович розповів нашим студентам про:
– арсенал прав і свобод за Європейською конвенцією, що використовуються у податкових справах;
– «класичне» право на повагу до володіння майном;
– доведення процесуального порушення в контексті ст. 6 Конвенції;
– ключові виклики застосування українськими судами практики ЄСПЛ у податкових спорах.

Дякуємо, що ділитесь знаннями та цінним практичним досвідом зі студентством!

Презентацію «Використання практики Європейського суду з прав людини в податкових справах» можна переглянути за посиланням.