Відкрита лекція «Дихотомія: міжнародне правосуддя та жертви міжнародних злочинів»

17 лютого 2017 Програма USAID «Нове правосуддя» спільно з Центром верховенства права Українського католицького університету у Львові проведуть захід в серії відкритих лекцій Юридичні бесіди «Правовладдя» за участі пана Вейна Джордаша, експерта з міжнародного кримінального права та прав людини, партнера Global Rights Compliance.

Пан Джордаш представить свою презентацію на тему: «Дихотомія: міжнародне правосуддя та жертви міжнародних злочинів».
Спираючись на свій значний міжнародний досвід, пан Джордаш висвітлить комплексні питання, що стосуються забезпечення правовладдя в контексті міжнародного правосуддя. Програма USAID «Нове правосуддя» забезпечує онлайн трансляцію заходу, що дасть можливість більшій кількості студентів-правників, представників академічної спільноти, суддів, адвокатів та інших професійних правників долучитись до нього. Захід покликаний сприяти підвищенню якості правничої освіти, запровадженню сучасних методів викладання, а також підвищення громадської обізнаності про комплексні питання верховенства права.

Місце проведення: Конференц-зала Українського католицького університету, вул. Козельницька, 2а, м. Львів.
Початок заходу: 17:00.

Посилання на онлайн трансляцію заходу: www.tvoemisto.tv/on-line/Nike dress