Відкриття нової міждисциплінарної освітньо-наукової магістерської програми з історії та філософії “Європейські студії”

📣 Шановна спільното! Відзначаючи День Європи, ми раді анонсувати відкриття нової міждисциплінарної освітньо-наукової магістерської програми з історії та філософії “Європейські студії”.
📚 Про програму:
– Ця програма створена, щоб допомогти студентам краще зрозуміти європейську ідентичність, культуру та історію в умовах глобалізації та сучасних політичних змін.
– Випускники отримають цінні знання та навички, які зроблять їх конкурентоспроможними у сферах, де потрібне глибоке розуміння міжкультурних відносин.
– Кар’єрні можливості: міжнародні організації, державне управління, некомерційні та громадські організації, освіта та наукові дослідження.
Відкриття магістерської програми “Європейські студії” стане відповіддю на зростаючий інтерес до глибокого розуміння європейської ідентичності, культури та історії в контексті глобалізації та політичних змін сучасного світу. Така програма надасть випускникам унікальні знання та навички, що дозволять їм бути конкурентоспроможними на робочому ринку в галузях, які вимагають глибокого розуміння міжкультурних відносин, зокрема в міжнародних організаціях, державному управлінні, некомерційних і громадських організаціях, а також у сфері освіти та наукових досліджень.
Ознайомитись з програмою можна за посиланням: https://history.kpi.ua/gromadske-obgovorennya-proyektu-onp-drugogo-rivnya-yevropejski-studiyi/
🌟 Запрошуємо всіх, хто прагне здобути нові знання та долучитися до формування майбутнього Європи!