Викладачі факультету на XII з’їзді випускників польських стипендіальних програм

Викладачі факультету соціології і права КПІ ім.Ігоря Сікорського завідувач кафедри господаорського та адміністративного права Олексій Кравчук та викладач кафедри історії Юрій Перга 14-15 грудня 2018 р. взяли участь у XII з‘їзді випускників польських стипендіальних програм, що відбувся в м. Києві під егідою Посольства Республіки Польща в Україні, за участі Польської академії наук та Польського Національного агентства академічних обмінів.

Під час з‘їзду були представлені цікаві доповіді щодо удосконалення вищої освіти в Україні з урахуванням досвіду польських університетів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
ФСП School ⚡️ Зимова школа демократії ФСП
Вступ на бакалаврат
Вступ до магістратури