Вітаємо колег з успішними захистами дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії!

Вітаємо нашу академічну спільноту! 🌟

З радістю ділимося чудовою новиною про значні досягнення нашого факультету. Протягом останнього місяця, чотири високоякісні дисертації були успішно захищені на здобуття ступеня доктора філософії, що є свідченням високого рівня наукової роботи та інтелектуальної активності нашого факультету.

Захисти дисертацій відбулися на різних кафедрах, демонструючи розмаїтість та глибину досліджень, що проводяться у нас:

Кафедра інтелектуальної власності та приватного права – Аліна Золотар представила дисертацію на тему “Захист прав на інтелектуальну власність в цифровому середовищі”. Ця робота є актуальним внеском у розуміння правових аспектів цифрової ери.

Кафедра філософії – Олександр Гавва захистив дисертацію “Неакадемічні форми філософської комунікації у розвитку теоретичної думки”, яка розкриває важливість неформальних підходів у філософських дискусіях. Також на кафедрі було представлено дисертацію Оксани Терещенко “Соціальна міграція як предмет філософського дослідження”, що зосереджується на актуальній темі сучасних міграційних процесів.

Кафедра історії – Ілона Жовта презентувала дисертацію “Колектив Київського інституту шляхетних дівчат в організації повсякдення вихованок (ХІХ – перші десятиліття ХХ ст.)”, яка відкриває нові перспективи для дослідження історії освіти та повсякденного життя в Україні.

Вітаємо наших вчених з успішним завершенням цього важливого етапу у їхній академічній кар’єрі та бажаємо подальших наукових звершень та відкриттів!