,

Вітаємо колег з успішними захистами дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії!

Вітаємо нашу академічну спільноту! 🌟

З радістю ділимося чудовою новиною про значні досягнення нашого факультету. Протягом останнього місяця, чотири високоякісні дисертації були успішно захищені на здобуття ступеня доктора філософії, що є свідченням високого рівня наукової роботи та інтелектуальної активності нашого факультету.

Захисти дисертацій відбулися на різних кафедрах, демонструючи розмаїтість та глибину досліджень, що проводяться у нас:

Кафедра інтелектуальної власності та приватного права – Аліна Золотар представила дисертацію на тему “Захист прав на інтелектуальну власність в цифровому середовищі”. Ця робота є актуальним внеском у розуміння правових аспектів цифрової ери.

Кафедра філософії – Олександр Гавва захистив дисертацію “Неакадемічні форми філософської комунікації у розвитку теоретичної думки”, яка розкриває важливість неформальних підходів у філософських дискусіях. Також на кафедрі було представлено дисертацію Оксани Терещенко “Соціальна міграція як предмет філософського дослідження”, що зосереджується на актуальній темі сучасних міграційних процесів.

Кафедра історії – Ілона Жовта презентувала дисертацію “Колектив Київського інституту шляхетних дівчат в організації повсякдення вихованок (ХІХ – перші десятиліття ХХ ст.)”, яка відкриває нові перспективи для дослідження історії освіти та повсякденного життя в Україні.

Вітаємо наших вчених з успішним завершенням цього важливого етапу у їхній академічній кар’єрі та бажаємо подальших наукових звершень та відкриттів!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email