Вітаємо з перемогою на міжнародному конкурсі наукових робіт!

Вітаємо Гераськова Сергія Вадимовича, канд. філос. наук, доц. кафедри філософії, з перемогою на міжнародному конкурсі наукових робіт “Strange Voices from the Heartland”!

Його есе на тему “The Empire Strikes Back: Religious Grassroots of the ‘Russian World’ Doctrine and Its Impact on Cultural Life” посіло почесне перше місце!

Загалом для участі в конкурсі було подано понад 90 робіт. Кращі з них будуть опубліковані в журналі “Angelicum”. Церемонія нагородження переможців відбудеться у травні-червні 2022 року у Римі.

Тематика конкурсу пов’язана з питаннями релігії і культури у Центральній та Східній Європі. Організаторами заходу виступили декілька університетів: Папський університет св. Фоми Аквінського (Ангелікум), Карлів університет (Прага), Університет кардинала Стефана Вишинського (Варшава).