Яку кількість абітурієнтів може зарахувати Ваш факультет (магістратура)?

Це одне із найрозповсюдженіших питань, тому публікуємо зведену інформацію щодо кількості місць державного замовлення та місць за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Увага! Вступ на 081 Право здійснюється за окремою процедурою, тому заздалегідь є відома інформація щодо максимального обсягу державного замовлення. Щодо інших спеціальностей вказаний загальний ліцензований обсяг (бюджет + контракт), оскільки остаточна інформація щодо місць державного замовлення ще очікується.

Магістратура

054 Соціологія
ОПП «Врегулювання конфліктів та медіація»
Денна форма навчання – 20 місць