Затверджено остаточні документи щодо вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2022 році

У зв’язку з воєнним станом в Україні та змінами в загальних документах щодо вступної кампанії, у КПІ ім. Ігоря Сікорського також були внесені зміни до процедури вступу як на бакалаврат, так і до магістратури.

30 травня 2022 року були затверджені остаточні документи, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Бакалаврат

Правила прийому для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2022 році (зі змінами)

Магістратура

Раніше також була затверджена вартість навчання, яка цьогоріч не змінюватиметься!
Переглянути інформацію щодо вартості навчання