День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року в День пам’яті Героїв Небесної Сотні України викладачі та студенти ФСП разом з адміністрацією університету пройшли ходою до храму Святителя Миколи Чудотворця і вшанували пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів нашим загиблим студентам та співробітникам під час Революціїї Гідності та в зоні АТО.

З промовою виступив Перший проректор КПІ імені Ігоря Сікорського Якименко Ю.І. і наголосив, що наші хлопці віддали своє життя за нашу свободу і незалежність. Нам потрібно бути гідними їх подвигу.

Потім всі учасники ходи вирушили в корпуси 18 і 19 вшанувати пам’ять покладанням квітів біля меморіальних дошок Героям України – Сергія Бондарєва і Юрія Поправки, а також нашого студента Дюсова Владислава, який загинув в зоні АТО.

Зі словами пошани і подяки загиблим Героям виступили Проректор з науково-педагогічної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Киричок П.О., декан ФСП Мельниченко А.А. , декан ІХФ Панов Є.М.

Ми пам’ятаємо Наших Героїв!

Адміністрація і профбюро ФСП.

Air Huarache Run Ultra BR