День відкритих дверей ФСП (15 травня 2024 року)

Нещодавно у офлайн–форматі у приміщенні Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка відбувся День відкритих дверей факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського, на якому вступники та батьки могли детальніше ознайомитися щодо навчання на факультеті, важливої інформації стосовно вступу, а також поспілкуватися зі студентами та представниками кафедр.

У першому блоці Дня відкритих дверей ФСП декан факультету, доцентка кафедри теорії та практики управління ФСП, кандидатка філософських наук Акімова Олена Андріївна розповіла про університет і факультет, а координатор з профорієнтації, викладач кафедри теорії та практики управління ФСП Балашов Дмитро Валерійович і відповідальна секретарка відбіркової комісії ФСП, викладачка кафедри філософії ФСП Франко Наталія Олександрівна виступити з інформацією щодо умов вступу та на які важливі деталі необхідно звернути увагу під час вступної кампанії.

Після цього представники випускових кафедр розповіли щодо навчання на спеціальностях, за якими можна отримати вищу освіту.

032 Історія та археологія + 033 Філософія

Детальніше про спеціальність
Інформація щодо вступу: магістратура
Спікер: Перга Юрій Миколайович (доцент кафедри історії ФСП, кандидат історичних наук)

053 Психологія

Детальніше про спеціальність
Інформація щодо вступу: бакалаврат, аспірантура
Спікери: Москаленко Ольга Володимирівна (доцентка кафедри психології і педагогіки ФСП, кандидатка психологічних наук), Клименко Богдан, Третяк Ліліана, Міняйло Олександра (здобувачі за спеціальністю 053 Психологія)

054 Соціологія

Детальніше про спеціальність
Інформація щодо вступу: бакалаврат, магістратурааспірантура
Спікери: Федорченко–Кутуєв Павло Володимирович (професор кафедри соціології ФСП, доктор соціологічних наук), Коломієць Тетяна Володимирівна (доцентка кафедри соціології ФСП, кандидатка філософських наук), Колесник Анастасія (здобувачка за спеціальністю 054 Соціологія)

081 Право

Детальніше про спеціальність
Інформація щодо вступу: бакалаврат, магістратурааспірантура
Спікери: Дехтярьов Євген Валентинович (старший викладач кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права ФСП, кандидат юридичних наук), Пряміцин В’ячеслав Юрійович (старший викладач кафедри інтелектуальної власності та приватного права ФСП, кандидат юридичних наук)

231 Соціальна робота

Детальніше про спеціальність
Інформація щодо вступу: бакалаврат, магістратурааспірантура
Спікер: Расквасова Олеся (здобувачка за спеціальністю 231 Соціальна робота)

281 Публічне управління та адміністрування

Детальніше про спеціальність
Інформація щодо вступу: бакалаврат, магістратурааспірантура
Спікери: Бутник Олена Олександрівна (доцентка кафедри теорії та практики управління ФСП, кандидатка наук з державного управління), Стовбенко Богдан (здобувач за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування)

Також на Дні відкритих дверей ФСП вступники та батьки могли послухати захопливі історії від здобувачів щодо студентських проєктів і участі у студентському самоврядуванні.

Після завершення основної частини у гостей заходу була можливість переглянути та взяти участь у перформенсі від київського плейбек-театру «На варті».

Дякуємо не тільки представникам кафедр, а і студентам, які допомагали та брали активну участь в організації і проведенні Дня відкритих дверей ФСП! На другому фото наші студенти разом з деякими вступниками.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email