Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни! Шановні політехніки!

У ці травневі дні ми вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни.

Друга світова – найжахливіша війна, зокрема й в українській історії. Ми пам’ятаємо, що понад 10 мільйонів українців поклали свої життя в цій страшній трагедії, щоб надати можливість вільно жити нам.

163 студенти, викладачі й працівники КПІ заплатили життям за травневу Перемогу 45-го.

У нашому прагненні до незалежності й свободи нині ми знову змушені зі зброєю в руках захищати свої вибір і право.

24 лютого російська федерація віроломно здійснила повномасштабне вторгнення і розв’язала відкриту війну проти України.

Тисячі вбитих і поранених, мільйони біженців, вщент зруйновані міста і села. Близько мільйона українських громадян, насильно депортованих у депресивні, віддалені регіони російської федерації.
Після звільнення Київщини, Чернігівщини та Сумщини весь світ побачив злодіяння нелюдів: мародерство, насильство, пограбування, катування, розстріли мирного населення – таке справжнє обличчя російського окупанта.

На жаль, і наш колектив не оминули втрати:

• героїчно загинув випускник ФСП Артем Климов, кавалер ордена Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно);
  • студент ФЕА Олександр Антонюк;
  • випускник ТЕФ Максим Левін, кавалер ордена «За мужність» (посмертно);
  • зникли безвісти під час виконання бойового завдання студент ФСП Олександр Бевзюк-Волошик, студент ФЕА Денис Ткачов;
  • загинув в окупації доцент РТФ Владислав Бичковський;
  • загинув керівник студентського клубу англійської мови Джіммі Гілл, громадянин США.

Вічна і світла пам’ять полеглим!

Викладачі, працівники, студенти нашого університету з перших годин російської агресії стали на захист Батьківщини.

У лавах Сил оборони України, добровільних формуваннях, волонтерській спільноті – тисячі політехніків.
Попри війну університет не припиняє своєї роботи. Триває освітній процес, формуються умови для прийняття нових студентів, забезпечуються основні напрями діяльності.

Політехніки надають усебічну допомогу Збройним Силам України. Викладачі, працівники, студенти беруть участь у численних програмах з розроблення новітніх зразків озброєння й військової техніки, засобів захисту воїнів на полі бою.

Наш опір, нашу віру в Перемогу не зламати, адже за нами правда і наша земля!

Історія свідчить: наш народ непереможний!
Слава захисникам України усіх часів!
Слава Україні!

З вдячністю і повагою