Екскурсія до Верховної Ради України

5 жовтня 2017 р. студенти ФСП, що здобувають освіту за спеціальністю «Право», разом з деканом факультету А. Мельниченком, відвідали екскурсію до Верховної Ради України. Цей захід був присвячений до Дня юриста України.

Студенти ознайомилися з архітектурою будівлі українського парламенту, який споруджувався протягом 1936-1939 рр. (автор проекту – архітектор В. Заболотний), оглянули почесний портал, у якому зберігається Прапор незалежності України.

Також студенти разом з деканом факультету відвідали кулуари будинку Верховної Ради України, дізнались про найважливіші моменти державотворення, які відбувались у стінах будівлі законодавчого органу. Особливу зацікавленість студентів викликало відвідання сесійної зали українського парламенту.