Емоції та мистецтво в науковій освіті для сталого розвитку

З великою радістю ми хочемо повідомити про плідну онлайн-зустріч, яка відбулася між вченими Факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського та нашими зарубіжними партнерами. Головною метою зустрічі було обговорення ключових аспектів майбутнього наукового проєкту на тему “Емоції та мистецтво в науковій освіті для сталого розвитку”.

Учасники: Katie O’Dwyer, Atlantic Technological University, Ireland; Jesús Sánchez Martín, University of Extremadura, Spain; Marius Drugas, University of Oradea, Romania. Від Факультету соціології і права: Олена Акімова; Анна Іщенко; Юрій Перга; Зося Кайс.

Під час зустрічі була проведена конструктивна дискусія на тему взаємозв’язку між емоціями, мистецтвом та науковою освітою в контексті сталого розвитку. Учасники поділились своїми думками та ідеями про те, як мистецтво може стати мотивуючим фактором в освітньому процесі, а емоційний інтелект може сприяти сталому розвитку.

Обговорення методології було одним із ключових елементів зустрічі. Було прийнято рішення про використання інтердисциплінарного підходу, що об’єднує соціологію, психологію, мистецтвознавство та екологічні науки.

Учасники сформулювали кілька потенційних робочих пакетів, включаючи розробку навчальних матеріалів, створення онлайн-платформи для обміну ресурсами, а також проведення польових досліджень.

Ми вдячні всім учасникам за активну участь та цінний внесок в підготовку проєкту. Впевнені, що ця співпраця буде ключем до розвитку новаторських методів в науковій освіті, спрямованих на сталий розвиток.

З повагою,
Колектив Факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.