Інституційна стійкість публічної служби в умовах війни

Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського мав честь відвідати Рішельє-форум публічної служби, присвячений темі “Інституційна стійкість публічної служби в умовах війни”. 🇺🇦

Наші представники – Акімова Олена, Анна Іщенко, Ольга Іваницька та Анатолій Мельниченко – відвідали цей знаковий для фахового співтовариства щорічний захід, організований Національним агентством з питань державної служби.

Цей форум цьогоріч підняв важливі питання відновлення та забезпечення стійкості публічної служби на деокупованих територіях, розробки програм рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків, акцентував зарубіжний досвід розбудови доброчесності та багато іншого.
Зі свого боку Факультет соціології і права активно долучається до місії розвитку та підтримки моделі сучасної публічну службу в Україні, і цей форум став важливим кроком на цьому шляху. 🤗

Діліться своїми думками та ідеями з нами, адже разом ми змінюємо майбутнє нашої країни! 🇺🇦

#ПублічнаСлужбаУкраїни #ІнституційнаСтійкість #РішельєФорум