Круглий стіл «Адміністративне право України: проблеми теорії і практики»

Кафедра господарського та адміністративного права ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує вас взяти участь у круглому столі «Адміністративне право України: проблеми теорії і практики», яка відбудеться 17 квітня 2021 року о 10:00 у місті Києві.

До участі в круглому столі запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці юридичних факультетів, а також практикуючі юристи з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями в сфері права.

Форма участі: дистанційна в режимі Zoom-конференції
Посилання на zoom-конференцію буде розміщено на сайті та фейсбук-сторінці кафедри господарського та адміністративного права ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського у п’ятницю, 16 квітня.