Запрошуємо студентів взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами:

• Соціальні та поведінкові науки;
  • Управління та адміністрування.

Метою конкурсу є розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, стимулювання наукової діяльності студентів, формування нового світогляду майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень у майбутньому для реалізації засад сталого розвитку на різних рівнях соціально-економічних систем.

Конкурс проводиться у два етапи відповідно вимог до наукових робіт, які визначені у «Положенні про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»:

І етап (до 01.03.2023 р.) – підготовка наукових робіт у закладах вищої освіти і подання їх на адресу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

ІІ етап:

• рецензування конкурсних робіт (до 10.04.2023 р.);
  • проведення підсумкової науково-практичної конференції – у змішаному режимі  (4-5 травня 2023 р.).
  • Більш детальна інформація знаходиться Більш детальна інформація знаходиться за посиланням.