Оновлення у грудні 2015 року!

Лабораторія технічної естетики та дизайну ФСП = DesignLab.015
Соціальні мережі: Facebook, ВКонтакте
Веб-ресурс: designlab.kpi.ua
Хештег у соціальних мережах: #КПИдизайн

Здивований(-а)? Так, у нас є Лабораторія дизайну, яка зараз носить назву DesignLab.015. Зараз визначаємо найбільш проблематичні зони у візуальному та інформаційному середовищі факультету для побудови подальшої роботи над їх вирішенням.
Найближчі плани: планується поступово перевтілювати візуально-інформаційну складову факультету соціології і права, а також університету (у перспективі). Розпочнемо із ребрендингу факультетського сайту, корпоративного стилю факультету та впровадження декількох цікавих та корисних проектів, які спрямовані на отримання цікавої та корисної інформації, а також полегшення її пошуку. Але це трохи згодом.Паралельно із кропіткою робоою над візуально-інформаційною складовою факультету, по можливості, буде вестись діяльність із покращення графічних та просторових елементів університету. Робота тільки починається!

Незабаром буде запущено сайт DesignLab.015, на якому можна буде подивитися останні роботи та інформацію про проекти, які реалізуютьcя DesignLab.015. На сайті також буде вестись блог, який стосується як дизайну взагалі, так і дизайну університетів світу.

DesignLab.015 + ваше бажання змінити навколишнє середовище = якісний результат!
Нам буде цікава твоя думка, тому приєднуйся до формування візуального образу твого факультету та університету та зроби свій внесок у перевтілення його графічних та просторових елементів!

DesignLab.015 є структурним підрозділом факультету соціології і права НТУУ “КПІ” та надає наступні послуги:
1. Комплексні рішення із візуально-інформаційного супроводу:
– науково-практичних, культурно-масових та інших заходів;
– вступної кампанії;
– інформаційних ресурсів.
2. Дизайн друкованої продукції:
– розробка дизайну обкладинок збірок матеріалів, підручників та книг;
– розробка дизайну поліграфічної продукції.
3. Web-design & Development (веб-дизайн та розробка сайтів).
4. Розробка дизайну елементів корпоративного стилю;
5. Інші послуги:
– створення презентацій та інфографіки;
– розробка елементів вуличної та внутрішньої навігації;
– оформлення та форматування учбових матеріалів;
– розробка дизайну шаблонів листів для e-mail розсилки;
– креативні ідеї по оформленню приміщень;
– створення випускних альбомів, вітальних листівок, обробка фотографій тощо…

DesignLab.015 розташована у затишньому кабінеті 0-15 на першому поверсі корпусу №7 НТУУ “КПІ”.
Графік роботи – з 10:00 до 16:00 (понеділок-п’ятниця). Робочий телефон: +38 (044) 454-98-22. Контактна особа: Балашов Дмитро.Adidas Yeezy USA