Освітньо-професійна програма 054 Соціологія «Врегулювання конфліктів та медіація» отримала зразкову акредитацію

Новий рік розпочинаємо із фантастичної новини. Освітньо-професійна програма магістерського рівня за спеціальністю 054 Соціологія «Врегулювання конфліктів та медіація» завершила проходження акредитаційної експертизи і отримала зразкову акредитацію!

Вітаємо всіх долучених до реалізації програми із цим значним досягненням!

Нагадаємо, що освітня програма «Врегулювання конфліктів та медіація» була започаткована за підтримки Британської Ради в Україні за запитом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та провадиться двома мовами: українською та англійською.

Більше інформації про програму за посиланням  http://www.sociology.kpi.ua/epp-conflict-regulation-and-mediation