Переддипломне стажування у Центрі безпекових досліджень «СЕНСС»

Магістрантки кафедри соціології ФСП Стефанович Аліна та Половнікова Дарія пройшли переддипломне стажування у Центрі безпекових досліджень «СЕНСС».

Під час стажування студентки поглибили знання про особливості виникнення та врегулювання конфліктів у громадах, дізнались про досвід управлінської діяльності Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України (2016-2019) Вадима Черниша. Були розглянуті кейси щодо проведення діалогів та заходів з медіації, які впроваджувала Виконавчий директор СЕНСС Вікторія Вороніна у громадах.

Студентки пройшли тренінг з оцінки потенціалу конфліктів у громадах та були долучені до аналізу ефективності тренінгів в рамках шведсько-українського проєкту Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні».

Крім того, студентки мали змогу попрактикуватись в зборі та аналізі інформації з використанням OSINT за методикою Intelligent cycle в рамках декількох безпекових тематик, якими на разі займається «СЕНСС»