Пленарне засідання XI Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми управління: трансформація публічного управління у постковідному світі»

18 листопада 2021 року відбулося пленарне засідання ХI Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми управління: трансформація публічного управління у постковідному світі».

З урочистою промовою конференцію відкрив проректор з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Мельниченко Анатолій Анатолійович.

Доповіді пленарного засідання

1. Лихач Юлія Юріївна – перший заступник директора Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

2. Черниш Вадим Олегович – адвокат, член неурядових експертних організацій, голова Керівної Ради Центру безпекових досліджень “CENSS” Center for Security Studies CENSS, голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу (2015-2019 рр.), міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (2016-2019 рр.), голова Кіровоградської обласної державної адміністрації (2006-2007 рр.).

3. Чукут Світлана Анатоліївна – голова підкомісії НМР Міністерства освіти і науки України 281 Публічне управління та адміністрування (2016-2019 рр.).

4. Баланюк Юрій Вікторович – голова Національне агентство кваліфікацій.

5. Іващенко Ігор Анатолійович – заступник міністра охорони здоров’я України (2020-2021 рр.).

6. Лісневська Наталя Олександрівна – адвокат, спеціаліст з медичного права, заступник Міністра охорони здоров’я України (2014-2015 рр.), керівник центру охорони здоров’я УЗ (2016 р.), експерт.

7. Dr. Kenneth Laundra – Associate Professor of Sociology and Criminal Justice Department, Millikin University (USA).
Конференція триватиме під час роботи чотирьої секцій. Посилання на Zoom-конференції можна отримати у секратарів секцій.

Переглянути відеозапис пленарного засідання можна на офіційній Facebook-сторінці кафедри теорії та практики управління ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського.