Blog

,

Запрошення на відкриту зустріч наукового товариства студентів та аспірантів ФСП

Величезний привіт 👋, найкращим студентам та аспірантам Факультету соціології та права!

Якщо тобі потрібні зміни, але ти не знаєш, з чого почати, то можливо, саме НТСА стане тим твоїм першим кроком. Воно допоможе тобі знайти нові напрямки, знайомства та можливості для розвитку, які змінять твоє життя назавжди. Чому це буде цікаво саме тобі? Відкрий для себе безмежні можливості наукового світу разом з НТСА – науковим товариством студентів та аспірантів, яке об’єднує молодих дослідників та студентів, мріючих змінити світ завдяки своїм ідеям та відкриттям 🔬🔭.

Тут ти зможеш зануритися у захоплюючий світ наукових відкриттів, зустріти однодумців, які ділять твою палку любов до знань, та стати частиною глобального наукового руху. Ми відкриваємо перед тобою двері до захоплюючого світу науки, де ти матимеш доступ до найсучасніших досліджень, конференцій та професійних контактів. Тут ти зможеш обмінятися ідеями, отримати підтримку та поради від досвідчених науковців і зробити перші кроки у своєму науковому розвитку.Не пропусти свою можливість стати частиною великої наукової спільноти!

Як потрапити до нас?

Щоб стати частиною НТСА, приходь на відкриту зустріч 8-го квітня о 16-й до 7-го корпусу в аудиторію 526. Приєднуйся до НТСА сьогодні, і разом ми робитимемо наш світ кращим завдяки науці!

Питання? Залишились вагання або є запитання? Пиши нам на dovgayuliana@gmail.com

P.S. у нас буде чай та пєчєнькі

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email