Blog

Відбулася відкрита гостьова лекція на тему «Виклики публічної служби: реалії євроінтеграційного шляху України»

4 квітня 2024 року в рамках навчальної дисципліни «Правові засади адміністративної діяльності», доцента кафедри теорії та практики управління, к.держ.упр., уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Цимбаленко Яни Юріївни, для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відбулася відкрита гостьова лекція.
Спікеркою лекції виступила Алюшина Наталія Олександрівна, Голова Національного агентства України з питань державної служби. Тема лекції: «Виклики публічної служби: реалії євроінтеграційного шляху України».
Під час лекції Наталія Олександрівна висвітлила найважливіші тенденції розвитку державної служби в умовах євроінтеграційних процесів, основні напрями та пріоритети НАДС щодо реформування публічної служби, актуальні проблеми, з якими стикається державна служба в умовах правового режиму воєнного стану.
Особливу увагу було приділено практичній підготовці, стажуванню та працевлаштуванню студентів спеціальності Публічне управління та адміністрування.
Наталія Олександрівна підкреслила важливість співпраці, розвитку потенціалу публічної служби та пошуку нових шляхів удосконалення державної служби для кращого майбутнього України.
Кафедра теорії та практики управління висловлює подяку Алюшиній Наталії Олександрівні за цікаву та змістовну лекцію!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email