Перемога на II National Anticorruption Moot Court!

Вітаємо студентку магістратури ФСП Куляшу Марію та випускника бакалаврату ФСП Мироненко Юрія з перемогою на National Anticorruption Moot Court (ІІ Національні судові змагання з протидії корупції)!

Захід відбувся 24-25 листопад у м. Києві. Організатор заходу: LSA Ukraine.

Студенти-правники отримали можливість позмагатися у вміннях представляти сторони захисту та обвинувачення у судових дебатах у справі щодо корупції та обрання запобіжного заходу, а також сторони адміністративної справи щодо зловживань у сфері публічних закупівель.

У перший день було проведено відбірковий раунд, у якому взяли участь десять команд з Києва, Львову, Одеси та Харкова, серед яких чотири команди пройшли у півфінал.

Команда «Правомірна вигода» (саме таку назву мала команда ФСПшників) посіла перше місце та додаткове заохочення від генерального партнера ELSA Ukraine – Arzinger law firm.

Під час другого дня ІІ National Anticorruption Moot Court Competition, окрім моделювання судового процесу, учасники мали змогу відвідати панельну дискусію на тему «Особливості виявлення та розслідування корупційних правопорушень» від доповідачів професора Томаса Спіді Райса – адвоката з понад двадцятирічним досвідом у сфері навчання та викладання права та Михайло Сус – молодший юрист практики антикорупційного комплаєнсу та етики бізнесу Arzinger law firm.

Також учасники мали можливість поспілкуватися зі студентами професора та отримали масу цікавої інформації!

Детальніше про західAdidas