Практика студентів за спеціальністю 081 Право

З 1 по 27 лютого 2021 року у студентів 4-го курсу  спеціальності 081 Право запланована виробнича практика. Вперше студенти підуть на такі бази практики від кафедри як Шостий апеляційний адміністративний суд – 4 студента; Антимонопольний комітет України – 4 студенти; Господарський суд Київської області – 3 студента; Головне управління Національної поліції в м. Києві – 5 студентів.

44 студенти обрали бази практики в індивідуальному порядку – це відповідні юридичні особи публічного та приватного права, зокрема адвокатські бюро,  приватні  та  державні  установи.

Згідно п.7.1. Регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі, затвердженого наказом КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 №7/148, «Практика, яка передбачає її проходження на базі підприємств, організацій або установ, може бути проведена дистанційно або відпрацьована на території, підприємства, установи або організації за заявою повнолітнього здобувача за умови, якщо база практики розташована максимально наближено до місця проживання».

Практику в дистанційному режимі студенти проходитимуть в Юридичній клініці ФСП “Defendo” та в адвокатському бюро «Ганни Шерстюк».

Також в цей час будуть проходити виробничу практику 22 студенти заочної форми навчання. Переважна більшість з них обрала бази практики на місцях де вони працюють, але 7 студентів скористалися базою практики від кафедри.
Бажаємо всім  ефективного виконання завдань практики, набуття практичних навичок та успішного  захисту практики!