,

Круглий стіл ФСП з міжнародною участю «Національні та міжнародні інструменти відсічі збройної агресії проти України»

Вчора, 28 квітня, ФСП організував і провів захід, украй важливий для розвитку освітніх можливостей, мультикультурних зв’язків і наукової комунікації. В онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Національні та міжнародні інструменти відсічі збройної агресії проти України» з міжнародною участю.

Цей онлайн-захід відбувся із залученням зарубіжних спікерів, які з радістю долучилися для того, щоб виказати солідарність з Україною під час збройної агресії проти нашої держави. До нього долучилися не лише здобувачі вищої освіти ФСП, а й студенти та аспіранти інших факультетів КПІ (як-от ІЕЕ, ФІОТ), а також турецького університету. У перші півтори години в Zoom було 100 учасників і ще охочі долучитися.

Програма круглого столу

Відкрила круглий стіл декан ФСП Яна Цимбаленко. Вона привітала учасників заходу й наголосила на важливості й нагальності проведення таких заходів у надзвичайно складний і важкий для нашої держави час.

Після відкриття аудиторія слухала виступи спікерів, які обговорювали гострі питання й проблеми збройної агресії росії проти України, а також виказували солідарність і підтримку нашій країні під час війни.

Доповіді та обговорення
1. Роль гнучких альянсів держав у підтримці України, їхні головні переваги в умовах кризи глобальної системи міжнародної безпеки

Спікер: Черниш Вадим Олегович (Україна) — голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу (з 26 червня 2015-го до 29 серпня 2019-го), міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (з 14 квітня 2016-го до 29 серпня 2019-го), адвокат, член неурядових експертних організацій, голова Керівної ради Центру безпекових досліджень CENSS, канд. юрид. наук.

2. Deviance in American Culture: Media Representations vs. Reality

Спікер: Кеннет Лондра (Kenneth Laundra, США) — професорка кафедри соціології та кримінальної юстиції Університету Міллікіна.

3. Агресивна природа МПЦ, її роль у війні

Спікер: Ніколя Імбер (Nicolas Imbert, Франція) — лауреат премії Бруно Етьєна, PhD соціології, випускник EPHE лабораторії HISTAR і Вищої практичної школи наукових досліджень та Французького інституту політичних наук.

4. Turkey-Ukraine academic mobility opportunities announcement

Спікер: Джантюрк Чанеш (Cantürk Caner, Туреччина) — Associate Professor, DPU, Department of Political Science and International Relations, vice president of European Union Application and Research Center.

5. Слово як зброя. Роль антивоєнних наративів і поезії у протистоянні агресії росії

Спікер: Ваня Ангелова (Vanja Angelova, Болгарія) — професорка Великотирновського університету св. Кирила і Мефодія, членкиня Болгарської Академії наук і мистецтв, Болгарської й Балканської спілок письменників.

6. Introduction to the Foundations of Geopolitics

Спікер: Кріс Вестон (Chris Weston, Великобританія — Польща) — доктор філософії, консультант у сфері аналізу бізнесу та управління ризиками.

7. Ukrainian refugees in Spain: incorporation into the labour market

Спікер: Люсія Арагуес Валенсуела (Lucía Aragüez Valenzuela, Іспанія) — викладачка та юрист, докторка філософії з трудового права та технологій (кафедра трудового права й соціального забезпечення Університету Малаги).

8. Загрози інформаційній безпеці особистості

Спікер: Рибальченко Олег Миколайович (Україна) — аспірант кафедри психології та педагогіки ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Відео круглого столу

Повний відеозапис із таймкодами (доповіді 7 спікерів і обговорення) можна переглянути на YouTube-каналі нашого факультету:

Переглядаємо, лайкаємо, ділимося та підписуємося на канал!
Якщо є питання до спікерів – пишіть у коментарях до відео, намагатимемося уточнити та відповісти.

Подяка організаційному комітету та учасникам

Слова подяки декана ФСП з приводу організації та проведення круглого столу з міжнародною участю:

«Шановні колеги! Щиро дякую всім, хто брав участь у проведенні круглого стол: модератору зустрічі, організаційному комітету, спікерам та учасникам!!! Завдяки вашій роботі ми мали змогу отримати підтримку наших зарубіжних друзів та колег. Наші зарубіжні спікери виступили з актуальними та цікавими доповідями. Окрема подяка Медіалабораторії КПІ ім. Ігоря Сікорського за співпрацю у створенні відеоролика щодо нашого заходу!

Також хочу подякувати всім студентам і працівникам, які долучилися до онлайн-заходу як слухачі та брали участь у обговореннях тих чи інших питань!

Бажаю всі мирного неба, бережіть себе! Все буде Україна!»

Відоролик щодо проведеного круглого столу

Дякуємо Медіалабораторії КПІ ім. Ігоря Сікорського за співпрацю!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email