Blog

Розвиток Співпраці між Факультетом соціології і права та Університетом Parahyangan Catholic University”

5 грудня відбувся захід важливого рівня, коли представники Факультету соціологі і права та Центр міжнародної освіти здійснили спільний візит до резиденції Посла Індонезії. Ця подія виявилася важливою зокрема через онлайн зустріч, яка відбулася з представниками видатного закладу освіти – Університету Parahyangan Catholic University (UNPAR). На цьому форумі деканка ФСП, Олена Андріївна Акімова, детально представила основні напрямки діяльності та структуру факультету. Вона звернула увагу на ключові аспекти, що визначають діяльність ФСП та його досягнення у різних сферах соціальних наук та політичної діяльності. Під час зустрічі, деканка також представила конкретні шляхи співпраці між ФСП та Університетом Parahyangan Catholic University. Вона запропонувала перспективні напрями взаємодії, які могли б стати основою для подальших плідних відносин між обома навчальними закладами. Зусилля ФСП спрямовані на розширення міжнародного впливу та поглиблення співпраці з провідними університетами світу, і візит до Посольства Індонезії став важливим етапом в цьому напрямку.