Blog

Симулятор управлінських рішень та пропозицій в КПІ ім. Ігоря Сікорського

📌Репатріація українців, незаконні забудови, питання громадянства та відбудова закладів освіти в умовах війни, розвиток виробництва засобів зв’язку, виявлення та навігації, адаптація безробітних, боротьба з неофіційною працею та медичний туризм: КПІшники представляли управлінські рішення та пропозиції.

🗓Вже вдруге у КПІ відбувся симулятор управлінських рішень та пропозицій. Його організація відбулась в рамках дисципліни “Правові засади управлінської діяльності”,  що викладається факультетом соціології і права.

👥Студенти-управлінці самостійно поділились на творчі колективи, обрали актуальні державні проблеми, які потребують вирішення та протягом семестру працювали над їхнім вирішенням. На публічному захисті студенти представили їх запрошеним гостям.
Серед гостей – голова НАДСу Наталія Алюшина, представник міжнародної агенції USAID Артем Шаіпов, нардеп «Слуги народу» та член Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Сергій Бунін, доктор філософії в галузі цивільної безпеки та голова секторальної комісії при Асоціації експертів будівельної галузі з питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту Юрій Підгорецький.

📚Теми, які обрали для вирішення творчі групи – незаконні забудови, адаптація безробітних в умовах війни, боротьба з неофіційним працевлаштуванням, розвиток медичного туризму, репатріація українців, відбудова закладів середньої освіти та питання громадянства в умовах війни.

🖇«Ці проєкти, які презентували студенти,  – вони реальні, це реалії сучасності. Протягом семестру студенти розглядали ці проблеми з різноманітних сторін, будували кроки для їхнього подолання з точки зору публічних управлінців. Основний акцент ми робили на тому, що будь-яке управлінське рішення потребує нормативного врегулювання, в які нормативно-правові акти потрібно внести зміни та що зробити, аби ця управлінська прогалина була подолана. Протягом семестру ми займались цим професійно, долучили до роботи наших аспірантів, які є професійними управлінцями – Надія Говорун і Олександр Возненко, які доєдналися до формування управлінських рішень в рамках педагогічної практики. На захисті були присутні незалежні стейкхолдери – люди, прямо дотичні до таких проєктів», – розповідає доцентка кафедри теорії та практики управління, уповноважена особа з запобігання корупції в КПІ Яна Цимбаленко.

👤Сергій Бунін зацікавився реальністю проєктів та запропонував познайомити студентів з роботою комітетів Верховної Ради, провести кулуарами влади і, можливо, на старших курсах долучити до стажування в комітетах для подальшого просування проєктів на державному рівні.  Наталя Алюшина була в захваті від креативного підходу студентів до вирішення державних проблем та високого рівня їх підготовки. Також планується подальша співпраця з НАДСом.

✏️Роботи талановитих студентів-управлінців:

🔹Єршова К., АМ-11: “Проблеми набуття громадянства України та шляхи їх подолання”

🔸Єлістратова Д., Лисенко Т., Коровіна О., АМ-11: “Незаконна забудова”

🔹Жильченко І., Хінціцький В. та інші учасники проєкту АМ-11: “Перекваліфікація безробітних”

🔸Чабан Л., Заєць К., Чуприна П., Жадовець Д. – Команда “Вільні”: “Медичний туризм”

🔹Антипенко Д. та Вакуленко Є. АМ-11, Дяченко К. ЕУ-11 – творча група “Українське товариство незалежної молоді”: “Відбудова закладів освіти в умовах війни та після”

🔸Бризгалова М. ЕУ-11, Скогутовська Д. та Ющук А. АМ-11 – група “Ultima ratio”: “Неофіційне працевлаштування в Україні”

🔹Горохов’янко О., Рудуха Д., Недашківський О., Попович В. – Команда “Біла Демократія”: “Репатріація українців”

🔸Сніцар В., Берещук Є., АМ-11 – “Жіноча плеяда”: “Виробництво засобів звʼязку, виявлення та навігації в Україні”

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
Вступ на бакалаврат 2023
Вступ до магістратури 2023
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
День відкритих дверей
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email