Списки академічних груп зарахованих на перший курс

Пропонуємо ознайомитися зі списками першокурсників у академічних групах.

281 Публічне управління та адміністрування

АМ-91
  1. Аракелян Євгенія Геворгівна
  2. Войцешук Маргарита Сергіївна
  3. Дерев’янко Анастасія Володимирівна
  4. Єрмак Яким Максимович
  5. Іваненко Анна Павлівна
  6. Калюх Марія Володимирівна
  7. Клименко Анастасія Олексіївна
  8. Коваленко Кіріл Максимович
  9. Кошельник Даніїл Віталійович
  10. Куніцька Злата Едуардівна
  11. Кучерява Олена Сергіївна
  12. Навроцька Юлія Сергіївна
  13. Осташевська Роксолана Петрівна
  14. Петькова Софія Ігорівна
  15. Потапенко Софія Олексіївна
  16. Прищепа Ірина Русланівна
  17. Прищепа Тетяна Русланівна
  18. Трухан Аліна Віталіївна
  19. Юрченко Катерина Леонідівна
ЕУ-91
  1. Барабаш Борис Вадимович
  2. Бондарєв Владислав Ігорович
  3. Войковська Валерія Віталіївна
  4. Єфімов Віталій Ігорович
  5. Замотаєва Варвара Миколаївна
  6. Карпенко Євген Сергійович
  7. Качур Влада Станіславівна
  8. Костенко Альона Геннадіївна
  9. Кухрівський Денис Васильович
  10. Маховік Марія Костянтинівна
  11. Огер Аліна Костянтинівна
  12. Рибак Антон Сергійович
  13. Сухенко Надія Володимирівна
  14. Тарасенко Аліна Дмитрівна
  15. Тимчук Інна Сергіївна
  16. Турчин Вадим Валерійович
  17. Шпак Ірина Вікторівна
  18. Шумська Лідія Олександрівна
  19. Шундик Анна Володимирівна

Освітню програму можна переобрати після першого року навчання.

АМ-з91 (заочна форма навчання)
  1. Загородна Альбіна Юріївна
  2. Лавренюк Катерина Олександрівна
  3. Попова Ольга Олексіївна

081 Право

СП-91
  1. Бондаренко Микола Миколайович
  2. Вовк Андрій Сергійович
  3. Гребенчук Альона Ігорівна
  4. Довгань Юлія Сергіївна
  5. Жара Вероніка Олексіївна
  6. Золотарьова Єлизавета Сергіївна
  7. Ковальова Інна Сергіївна
  8. Коломієць Анастасія Ігорівна
  9. Костюченко Богдан Павлович
  10. Кравчук Анастасія Андріївна
  11. Крутікова Ірина Денисівна
  12. Максименко Каріна Василівна
  13. Мельник Дмитро Миколайович
  14. Монаршук Анастасія Олександрівна
  15. Невечера Софія Анатоліївна
  16. Огієвич Софія Миколаївна
  17. Примак Юлія Анатоліївна
  18. Редько В’ячеслав Дмитрович
  19. Самарін Нікіта Михайлович
  20. Саргсян Катерина Беніківна
  21. Сафронова Даріна Вадимівна
  22. Сенишин Назарій Тарасович
  23. Сухоребра Анастасія Артурівна
  24. Уривко Василь Едуардович
  25. Чудненко Іван Олександрович
  26. Яцюк Максим Андрійович
СП-92
  1. Анікіна Катерина Андріївна
  2. Антонюк Єлизавета Сергіївна
  3. Арламенко Олександр Віталійович
  4. Арюк Тетяна Вікторівна
  5. Блінцов Олександр Андрійович
  6. Брецко Валерія Романівна
  7. Володько Іван Радиславович
  8. Єщенко Олег Богданович
  9. Кириченко Ігор Валерійович
  10. Кліпановський Андрій Петрович
  11. Ковалик Катерина Іванівна
  12. Марчишина Елвіра Романівна
  13. Павлюк Юрій Андрійович
  14. Полгороднік Валерія Олександрівна
  15. Пономарьов Іван Дмитрович
  16. Савченко Микола Олександрович
  17. Сіренко Аліна Ігорівн
  18. Теліженко Єлизавета Вікторівна
  19. Хлебникова Єлизавета Олексіївна
  20. Якухно Володимир Вікторович
СП-93
  1. Бенедюк Катерина Олександрівна
  2. Бистров Микола Дмитрович
  3. Вороніна Юлія Миколаївна
  4. Друченко Катерина Андріївна
  5. Єгорченко Марія Ігорівна
  6. Зигуля Роман Олегович
  7. Козаченко Максим Олегович
  8. Костенко Іван Ігорович
  9. Кузьменко Анастасія Сергіївна
  10. Левіцька Каріна Василівна
  11. Левіцька Наталія Олександрівна
  12. Луб’янський Богдан Андрійович
  13. Мельник Володимир Вадимович
  14. Мельничук Валерія Сергіївна
  15. Мовчан Дмитро Володимирович
  16. Онищук Софія Віталіївна
  17. Руденко Нікіта Петрович
  18. Сікорський Артем Олександрович
  19. Сірик Вікторія Сергіївна
  20. Трембус Катерина Олегівна
  21. Форсун Діана Віталіївна
  22. Чаленко Христина Михайлівна
  23. Шамрай Аліна Олегівна
  24. Шах Ксенія Ігорівна
  25. Яглов Валерій Миколайович
СП-94
  1. Адаменко Олександр Вікторович
  2. Ветошка Анжеліка Василівна
  3. Вініченко Дар`я Дмитрівна
  4. Гладченко Анна Сергіївна
  5. Дудай Юлія Олександрівна
  6. Дякіна Аліна Юріївна
  7. Карелі Софія Йосипівна
  8. Кияниця Дмитро Григорович
  9. Ковтюх Єлізавета Юріївна
  10. Козачук Карина Миколаївна
  11. Ничипоренко Валентин Валентинович
  12. Окорокова Олена Костянтинівна
  13. Пелих Максим Іванович
  14. Перевознюк Вікторія Вячеславівна
  15. Почерняєва Дарія Олексіївна
  16. Пушкаренко Богдан Васильович
  17. Радкевич Іван Леонідович
  18. Ревуцька Софія Ігорівна
  19. Свистюр Наталія Олександрівна
  20. Сучкова Олександра Віталіївна
  21. Хабенюк Олександр Олегович
  22. Цинський Данило Миколайович
  23. Шевчук Дмитро Вікторович
  24. Щербаков Артем Віталійович
СП-95
  1. Бєліч Владислава Андріївна
  2. Білоконь Максим Ігорович
  3. Величко Каріна Романівна
  4. Венгловська Катерина Олександрівна
  5. Водяна Марія Сергіївна
  6. Ворошилова Анастасія Анатоліївна
  7. Гипич Артем Андрійович
  8. Дроник Юлія Сергіївна
  9. Каліон Владислав Олександрович
  10. Касянчик Карина Олександрівна
  11. Кузько Ангеліна Сергіївна
  12. Магдич Владислав Ярославович
  13. Малюк Андрій Андрійович
  14. Надорожний Вадим Русланович
  15. Олійник Маріна Валеріївна
  16. Рибачок Вадим Андрійович
  17. Родіна Дар’я Олегівна
  18. Роєнко Аміна Павлівна
  19. Савченко Дар’я Едуардівна
  20. Стахова Катерина Миколаївна
  21. Хоменко Марина Віталіївна
  22. Чаполда Олександра Василівна
СП-з91 (заочна форма навчання)
  1. Бендік Карина Валеріївна
  2. Віленська Юліана Юріївна
  3. Карпець Максим Андрійович
  4. Мікулін Володимир Олександрович
  5. Огойко Андрій Володимирович
  6. Попаз Ірина Сергіївна
  7. Тимощук Катерина Вікторівна
  8. Тільняк Анастасія Ярославівна
  9. Ткачук Інна Леонідівна

 054 Соціологія

СЛ-91
  1. Білковський Сергій Сергійович
  2. Борисенко Вікторія Олександрівна
  3. Весельська Вероніка Вікторівна
  4. Войтенко Олександра Володимірівна
  5. Волкова Аліна Миколаївна
  6. Гладкий Владислав Володимирович
  7. Дідич Валерія Володимирівна
  8. Кацюба Андрій Павлович
  9. Кузьменкова Валерія Олександрівна
  10. Мазанько Богдана Олегівна
  11. Оногуекхіан-Хаберт Надія
  12. Петрушкіна Ольга Володимирівна
  13. Руденко Діана Володимирівна
  14. Савчук Олександр Олександрович
  15. Соловей Світлана Анатоліївна
  16. Супрунюк Таїсія Максимівна
  17. Тарасенко Анастасія Андріївна
  18. Ховаєв Євгеній Олександрович
  19. Чепа Еліна Леонідівна
СЛ-з91 (заочна форма навчання)
  1. Горбач Єлизавета Юріївна
  2. Грузька Галина Юріївна
  3. Компан Андрій Віталійович

231 Соціальна робота

СР-91
  1. Брек Анастасія Іванівна
  2. Величко Аліна Миколаївна
  3. Гордійчук Олексій Олексійович
  4. Дичок Роман Валерійович
  5. Левадня Надія Михайлівна
  6. Мєзєнцова Єва Андріївна
  7. Порицький Олександр Олександрович
  8. Пунько Крістіна Олегівна
  9. Резмер Аліна Володимирівна
  10. Царук Катерина Василівна
  11. Шморлівська Анастасія Степанівна
СР-з91 (заочна форма навчання)
  1. Аббасова Марія Русланівна
  2. Єлагіна Марія Олександрівна
  3. Зур`ян Олександра Павлівна
  4. Лісовець Петро Ігорович
  5. Оліх Богдан Анатолійович
  6. Шевченко Вероніка Едуардівна
  7. Шевчук Ангеліна Анатоліївна
  8. Шумілін Сергій Дмитрович

Nike Zoom Flight Bonafide

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.