Співпраця з Асоціацією приватних виконавців України

22 вересня 2021 року Асоціація приватних виконавців України і КПІ ім. Ігоря Сікорського підписали Меморандум про співпрацю. Сторони домовилися проводити сумісні освітні заходи і сприяти обізнаності майбутніх юристів у сфері примусового виконання рішень.

«Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського надає повноцінний комплекс теоретичних знань своїм студентам. Але КПІ також потрібен додатковий обсяг практичної підготовки. Саме тому інститут робить додаткові кроки для розширення можливостей здобуття студентами необхідних практичних знань. Впевнені, що співпраця з Асоціація приватних виконавців України стане черговим успішним кроком в цьому напрямі», – прокоментувала підписання Меморандуму декан Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського Яна Цимбаленко.

АПВУ і КПІ вже готується план освітніх заходів, лекцій, а також практичних занять для студентів за участі приватних виконавців. Фахівці-практики допомагатимуть майбутнім колегам здобувати знання, необхідні для процедури організації примусового виконання рішень. Студенти зможуть проходити практику й стажування в Асоціації приватних виконавців України і безпосередньо знайомитися з професією приватного виконавця.