Blog

Студенти ФСП відвідали Тиждень відкритого уряду в НАЗК

👉Понад 100 студентів, у числі яких і студенти ФСП КПІ, завітали до НАЗК в межах заходів до Тижня відкритого уряду та побачили як працює антикорорган зсередини.
Керівники підрозділів НАЗК розказали студентам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Білоцерківського національного аграрного університету про напрями діяльності, досягнення та можливості працевлаштування в НАЗК.
60 студентів трьох київських університетів, які першими вивчають дисципліну “Антикорупція та доброчесність”, розроблену Офісом доброчесності, поспілкувалися з Віктором Павлущиком, Головою НАЗК. Після цього, ознайомились з антикор інфраструктурою під час лекції Павла Бульдовича, Керівника відділу координації державної інформаційної політики із запобігання корупції.
💬«Минулого тижня ми представили дисципліну “Антикорупція та доброчесність” у Вінницькому державному педагогічному університеті. Інші виші можуть теж впроваджувати її у своє навчання. Зараз таких закладів 10. А з наступного навчального року має бути вже 60» – зазначив Віктор Павлущик.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email