Студмістечко. Графік поселення у гуртожиток

Шановні вступники, які зараховані на перший курс факультету соціології і права НТУУ “КПІ”!

Публікуємо для вас графік поселення у студмістечко у серпні 2016 року. Поселення у гуртожито для студентів першого курсу факультету соціології і права НТУУ “КПІ” проводиться з 26 до 30 серпня 2016 року. Для поселення необхідно прибути в день, зазначений у виклику на поселення. Тому, будь ласка, будьте уважні та не пропустіть свою чергу на поселення!

Студенти першого курсу ФСП поселяються до гуртожитку №20 (вул. Борщагівська, 144).

Знайти себе в списку на поселення

Знайти гуртожиток №20 на мапі НТУУ “КПІ”

Подивитися порядок поселення студентів першого курсу

Подивитися Положення “Про поселення та проживання НТУУ “КПІ””

Якщо виникли запитання: можна зателефонувати заступнику декана із соціально-побутових питань, Северинчику Олексію Павловичу за номером +38 (067) 297 96 79 у робочий час (09:00-18:00).

Сподіваємося на вашу уважність!Nike Air Max 2017