Томаж Менцін “Public and Cultural Diplomacy: the case of the Republic of Slovenia”

Зустріч з Послом 🇸🇮 Словенії в Україні Томажем Менціном

Якщо Вас цікавить публічна дипломатія як комплекс заходів довгострокової дії, що дозволяють започаткувати та розвинути діалог на рівні «держава-людина», використовуючи засоби «м’якої сили» (soft power), у Вас є можливість ознайомитись з моделлю публічної дипломатії в Республіці Словенія та отримати унікальний практичний досвід спілкування з фаховим дипломатом!

Запрошуємо взяти участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Словенії в Україні Томажем Менціном на тему “Public and Cultural Diplomacy: the case of the Republic of Slovenia”.

Зустріч проходитиме в рамках курсу “Публічна дипломатія” кафедри філософії факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Спілкування відбудеться в онлайн режимі за використання платформи Zoom.
Дата: 9 червня 2023 року
Час початку: 10:30
Участь у зустрічі відкрита і без реєстрації.
Приєднатися до Зум-конференції:
ID конференції: 237 821 1534