Тиждень очного навчання для першокурсників бакалаврата

Шановні першокурсники!
Ознайомлюємо з цією інформацією вас всіх заздалегідь, щоб ви встигли спокійно купити квитки та спланувати свою першу подорож до університету.

Першокурсники нашого факультету приїжджають в університет на заїзд №2, який триватиме з 28.09.2020 по 02.10.2020.

Інформація стосується лише студентів першого курсу бакалаврата.
Тиждень очного навчання стосується всіх першокурсників, а не лише тих, кому потрібен гуртожиток.

Графік тижня очного навчання

28.09.2020 (понеділок)
08:00-15:00 – розміщення у гуртожитку
16:00-18:00 – вступна лекція

29.09.2020 (вівторок)
30.09.2020 (середа)
01.10.2020 (четвер)
Аудиторні заняття за розкладом

02.10.2020 (п’ятниця)
08:00-14:00 – аудиторні заняття за розкладом
14:00-17:00 – виселення з гуртожитку

Також за цей тиждень вам будуть видані банківські картки та залікові книжки.

Станом на зараз, і до цього тижня, і після нього, навчання буде відбуватися у дистанційному режимі (навіть для тих першокурсників, які будуть поселятися у гуртожиток після цього тижня)

Основну інформацію щодо порядку розміщення та можна дізнатися за цим лінком. Обов’язково ознайомтеся з цією інформацією!

Коли будете ознайомлюватися з порядком розміщення на цей тиждень, то побачите, що також потрібно буде заповнити анкету (лінк на Google-форму), але ви вже можете купувати білети. Купуйте їх таким чином, щоб бути в Києві та університеті 28 вересня зранку (не забувайте про соціальну дистанцію, засоби індивідуального захисту та інші правила, коли будете їхати у транспорті).

Контактна інформація щодо координаторів, які будуть допомагати з розміщенням, також незабаром буде розміщена.

Також нагадуємо, що після цього тижня, за бажанням, ви можете поселитися у гуртожитку.
Інформація про порядок поселення також є за лінком.

Пам’ятайте, що «розміщення» не дорівнює «поселенню».

До кого звертатися, якщо є питання щодо тижня очного навчання?

Контакти відповідальних осіб щодо розміщення та поселення, а також адміністрації, деканату та бухгалтерії можна знайти за цим лінком.

P.S. Варто пам’ятати, що в Україні діє адаптивний карантин та розподіл на різні рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Наразі для Києва визначений «помаранчевий» рівень. Будемо сподіватися, що до кінця вересня все так і залишиться або покращиться, і що у Києві не буде встановлена «червоний» рівень. Це залежить виключно від епідеміологічної ситуації і рішення Кабінету Міністрів України. На даний момент змін щодо заїзду №2 немає, тому купуйте квитки та готуйтеся до тижня очного навчання. Якщо раптом вони з’являться – обов’язково повідомимо.