Участь студентів у міжнародному освітньому проекті «Global Case Study Challenge»

Студенти факультету соціології і права взяли участь у міжнародному освітньому проекті «Global Case Study Challenge». Співорганізаторами проекту виступили Carinthia University of Applied Sciences (Аustria), ATHENA European University. В поточному 2023 році цей проект охопив 13 країн, 18 університетів, 350 учасників.  Студенти разом із викладачами різних університетів світу аналізували стратегії та розробляли ефективні методи вирішення бізнес-проблем, застосовуючи управлінські й соціологічні теорії та методи. Розвиток лідерських якостей, міжкультурних компетентностей, навичок використання цифрових платформ у командній роботі над проектами, спілкування англійською мовою стануть беззаперечною перевагою у професійній самореалізації та кар’єрі наших студентів у майбутньому.