Участь у Рішельє-форумі «Державна служба 3.0: Форсайт і перетворення»

Під час семінара «Смисли і цінності нової державної служби: рівність можливостей» в рамках Рішельє-форума «Державна служба 3.0: Форсайт і перетворення» 23 вересня 2021 року відбулася презентація результатів дослідження «Формування позитивного іміджу жінки-керівника на державній службі», ініціатором якого є НАДС спільно з Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, а виконавцем – Навчально-науковий центр прикладної соціології Соціоплюс КПІ ім Ігоря Сікорського.

Проректор з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, науковий керівник Центру прикладної соціології «Соціоплюс» та науковий керівник кафедри теорії та практики управління Анатолій Мельниченко, презентував результати дослідження, які були заслухані Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною, Головою Національного агентства з питань державної служби Наталією Алюшиною, Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Тобіасом Тибергом, Головою Офісу ООН в Україні Ерікою Квапіловою та іншими учасниками і гостями семінара.

Переглянути презентацію результатів дослідження можна у цьому відео:

Дякуємо НАДС за можливість доєднатися до цікавого та важливого заходу!