Успіхи студентів і викладачів

Нещодавно, в журналі «Підприємництво, господарство і право» №5/2021, вийшла стаття – результат спільної роботи доцента Кафедри Корнєєва Юрія Валентиновича та студента групи СП-93 Мельника Володимира. Назва статті: «Фундаментальні засади функціонування екологічного права в контексті наукових досліджень вітчизняними вченими».

Також, доктор юридичних наук, професор Кафедри Голосніченко Дмитро Іванович – в якості експерта-кримінолога у програмі «Один за всіх» на СТБ. Як це було можна переглянути за посиланням.

А наприкінці літа доктор юридичних наук, професор Кафедри Лук’янчиков Євген Дмитрович взяв участь у ІІ Форумі громадської підтримки проєвропейських правових реформ за підтримки Голови спілки промисловців та підприємців України А.К. Кінаха. В роботі Форуму взяли участь науковці, практикуючі юристи, судді. Предметом обговорення стали питання щодо можливого скасування Господарського кодексу України. Усі доповідачі виступили з обгрунтованими пропозиціями про недоцільність скасування Господарського кодексу, незважаючи на те, що він потребує певних змін та уточнень в сучасних умовах.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email